تورهاي يك روزه
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 24
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 2341
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

تابستان را به نام سرعين زده اند... 6 دنگ! هواي تابستان براي سفر به يك منطقه خوش آب و هوا و خنك مثل سرعين خيلي مناسبه. تور سرعين اردبيل آستارا در از فصل بهار آغاز مي شود اما در فصل تابستان به اوج خود ميرسد و تقاضاي سفر به سرعين در اين فصل دو برابر بهار است. سرعين شهر چشمه هاي آبگرم و در دامنه هاي سرسبز سبلان قرار گرفته است و آب و هواي خنك آن در فصل گرم سال سبب جذب گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي به اين منطقه مي شود.

آب گرم سرعين:

همينطور كه گفتيم اصلي ترين جاذبه ي گردشگري سرعين آبگرم سرعين است. آبگرم سبلان و آبگرم گاوميش گلي دو آبگرم معروف سرعين هستند. البته هر يك از آبگرم هاي سرعين خواص درماني مخصوص به خود را دارند. در تور سرعين زمان آزاد خود را ميتوانيد براي ريلكس كردن در اين آبگرم ها سپري كنيد.

روستاي آلوارس :

منطقه ييلاقي كه عشاير شاهسون در فصل گرم سال به اين منطقه مهاجرت ميكنند. چشمه هاي فراوان و مراتع سبز از زيبايي هاي اين روستاست. همچنين اگر قصد خريد عسل و سوغات را داريد عسل و شير اين منطقه زبانزد است.همچنين صنايع دستي آن چون گليم و جاجيم بسيار زيبا است.

آبشار ورگه سران:

در شمال سرعين روستايي به نام ورگه سران قرار دارد كه درست در دامنه هاي سرسبز سبلان واقع شده است. در آن آبشاري به همين نام نيز وجود دارد. اين آبشار حاصل برخورد چندين چشمه در دره ي اين روستا شكل گرفته است. كه صداي آن گوشنواز و منظره ي آن تماشاييست.

اگر از گشت و گذار در شهر خسته شديد خودتان را به مركز شهر برسانيد... رستوران فرزاد يكي از بهترين رستوران هاي شهر سرعين است كه بيشتر تورهاي گردشگري سرعين نيز براي صرف غذا به اين رستوران مراجعه ميكنند. طعم لذيذ كباب و ريحان با دوغ محلي خستگي را از تنتان بيرون ميكند. در سرعين ديزي سنگي به وفور در اكثر رستوران ها طبخ مي شود. همچنين براي بازگشت انرژي از دست رفته تان حتما حلواي سياه محلي را امتحان كنيد بسيار قوي و خوشمزه است.

حالا به ادامه ي گشت هاي تور سرعين مي پردازيم:

درياچه شورابيل:

اين درياچه در شهر اردبيل واقع شده است و حدود 20 دقيقه با مركز شهر سرعين فاصله دارد. اما زماني كه هوا رو به غروب ميرود اطراف درياچه كم كم شلوغ شده و گردشگران در ساعاتي كه آفتاب رو به غروب است براي تماشاي اين درياچه و قايقسواري به سمت اردبيل حركت ميكنند.

جنگل فندقلو:

اين جنگل نيز در شهر اردبيل واقع شده است. ويژگي هاي منحصر به اين جنگل گردشگران زيادي را براي تماشاي اين جنگل به سمت اردبيل مي كشاند.

اين ها بخشي از زيباترين جاذبه هاي گردشگري سرعين است كه اغلب آنها در تور سرعين مورد بازديد قرار ميگرد اما چنانچه به صورت انفرادي به سرعين سفر كرديد پيشنهاد ميكنيم حتما اين جاذبه هاي گردشگري را مورد بازديد قرار دهيد.

قيمت تور سرعين كه به صورت گروهي توسط آژانس هاي گردشگري برگزار مي شود بسيار مناسب تر از سفرهاي انفرادي است ضمن آنكه برنامه ي دقيقي توسط تور ليدر براي بازديد و گشت شما در سرعين ارائه مي شود. چنانچه تمايل به رزرو تور هوايي سرعين داشتيد خدمات هتل و بليط پرواز براي شما توسط آژانس مهرانديشان رزرو خواهد شد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۸:۰۴ ] [ آژانس مهرانديشان ]

جاذبه هاي ديدني سرعين

سفر به استان اردبيل و سرعين هميشه خوشايند است و بي شك به يكي از خاطره انگيز ترين سفرهاتان تبديل مي شود. سرعين با قرار گرفتن در دامنه كوه هاي سبلان علاوه بر آب و هواي خوش و سرسبزي فوق العاده چشمه هاي آب گرمي را شامل مي شود كه مرهم بسيازي از درد هاست. چشمه هاي آب معدني به دليل خاصيت درماني در سراسر دنيا بسيار مورد توجه است كه ايران عزيزمان بحمدلله در اين زمينه بسيار غني ست. به همين سبب سرعين هر ساله ميزبان توريست هاي خارجي و گردشگران داخلي بسياري ست كه براي بهره بردن از زيبايي هاي سرعين راهي اين منطقه مي شوند.در مسير سفر به سرعين از گردنه حيران و آستارا عبور ميكنيد كه در ادامه به جاذبه هاي آنها نيز ميپردازيم.

آبگرم هاي سرعين:

سرعين به معناي سرچشمه است. آبگرم هايي كه از كوه سبلان سرچشمه ميگيرد بسيار متعددند اما چهار مركز آبدرماني مهم سرعين را در ادامه به شما معرفي خواهيم كرد:

آب گرم قره سو : در غربي ترين بخش سرعين واقع شده است. آب آن بدون رنگ و بو و طعم آن كمي گس است. املاح موجود در آن شامل بي كربنات ، سولفات، پتاسيم و منيزيم، سديم وكلرر است كه بيشتر استفاده آن براي دردهاي رماتيسمي و آرامش اعصاب است از همين رو نام ديگر آن اعصاب سويي است.
آدرس آبگرم قره سو:سرعين - چهارراه قره سويي-جنب آبگرم ساري سو

آب گرم گاوميش گلي: پر آب ترين و پر وسعت ترين آبگرم سرعين همين گاميش گلي هست. علت نامگذاري آن اينست كه در زمان هاي دورتر كه هنوز به مركز آبدرماني تبديل نشده بود گاوميش هاي سرعين پس از آنكه دماي آب پايين مي آمده است در اين چشمه ميخوابيدند و مردم محلي اينجا را گاوميش گلي مي ناميدند.آب آن هميشه جوشان است، ترش مزه و كمي بوي گوگرد ميدهد و براي درمان بيماري هاي عمومي ، بيماري هاي زنان، بيماري هاي قلبي ، تقويت قواي دفاعي بدن،و بيماري هاي سيستم عصبي مناسب است.
آدرس آب گرم گاميش گلي:سرعين - مركز شهر

آبگرم گوز سويي: همانطور كه از اسم آن پيداست براي درمان بيماري هاي چشمي مفيد است. اين چشمه از آبدهي پاييني برخوردار است و از دو نقطه در كف آن مقداري هوا و گاز كربنيك خارج مي شود.

آدرس آبگرم گوز سويي: سرعين - جنب قهوه خانه ممتاز

آبگرم بش باجيلار: بعد از گاميش گلي دومين مركز آبدرماني از نظر وسعت و قدمت است.آب اين مركز از پنج چشمه ميجوشد بدين سبب به آن بش باجيلار ميگويند.آب آن براي درمان بيماري هاي عمومي و مفصلي و عصبي به كار ميرود.
آدرس آب گرم بش باجيلار: سرعين - بلوار شريعتي

تور سرعين

آستارا

آستارا از شهرهاي خوش آب و هواي مرزي ايران در استان گيلان است. اين شهر مرزگيلان  و جمهوري آذربايجان مي باشد. به دليل وجود باتلاق ها و مرداب هاي زياد در اين منطقه در گذشته بازرگانان از اين منطقه به آهستگي عبور ميكردند كه سبب شده بود آستارا را آهسته رو يا آسته رو بنامند.پيشنهاد ميكنيم در سفر به سرعين هنگام عبور از آستارا حتما از بازارچه مرزي آن ديدن كنيد.
براي اطلاع از جاذبه هاي آستارا مي توانيد به مطلب اختصاصي جاذبه هاي آستارا رجوع كنيد.

گردنه حيران كجاست؟

گردنه ي حيران در استان گيلان ،شهر آستارا، روستاي حيران قرار گرفته است. اين منطقه كه در ميان راه سرعين قرار گرفته است از يك سو امتداد رشته كوه هاي سبلان است و از سوي ديگر به رود ارس ختم مي شود و به همين دليل و بارش هاي ساليانه سرسبزي فوق العاده اي دارد.ابرها در برخورد با كوه راكد مي شوند و همين موضوع دليل ايجاد مه دائمي در اين منطقه است كه زيبايي آن را صدچندان كرده است بي دليل نيست كه نام اين منطقه را حيران گذاشته اند چون در اولين نگاه زيبايي خيره كننده ي آن چشم هر بيننده اي را حيران مي كند.

دره ها و كوه هاي پوشيده از گل و مرتع ها ي سرسبز آن سفر سرعين را برايتان خاطره انگيز ميكند.

تور سرعين از آژانس مهرانديشان

براي كساني كه از گرماي تابستان فراري اند سرعين مقصد مناسبي براي گردشگري ست . تورهاي گردشگري سرعين در اين فصل به اوج ميرسد. پس فرصت را از دست ندهيد...
آژانس مهرانديشان با در نظر گرفتن بهترين امكانات رفاهي سعي دارد تور سرعين را با بهترين كيفيت به شما ايران دوستان ارائه نمايد.

منتظر ديدارتان در تور سرعين اردبيل آستارا هستيم.

 

تورهاي گردشگري مشابه تور سرعين اردبيل آستارا از آژانس مهرانديشان:
تور لرستان سرزمين آبشارها
تور نمك آبرود سرزمين سبز
تور ماسال بهشت گمشده گيلان
تور جنگل ابر سوار بر ابرها
تور رفتينگ قايقراني بر موجهاي سفيد
تور كاشان دو روزه قدم زدن در كوچه باغ تاريخ ايران

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۳:۱۰ ] [ آژانس مهرانديشان ]

اگر در گرماي تابستانه آب و هواي خنك حالتان را خوب ميكند

اينجا مخصوص شماست

تور سرعين اردبيل آستارا سه و نيم روزه از آژانس مهر انديشان

تاريخ تور: 24 به 27 مرداد 96

قيمت تور هر نفر 385000 تومان

02133200595
09381341197
جهت عضويت در كانال تلگرام ما ايـــنجـــا كليك كنيد.

جهت ارجاع مستقيم به سايت آژانس مهرانديشان اينجـــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۴:۵۷ ] [ آژانس مهرانديشان ]

آخر هفته دل به طبيعت سرعين اردبيل آستارا بسپاريد.

تور سرعين همراه با آژانس مهر انديشان

تاريخ تور : 17 به 20 مرداد 96

قيمت تور هر نفر: 385000 تومان

02133200595
09381341197
جهت عضويت در كانال تلگرام ما ايـــنجـــا كليك كنيد.

جهت ارجاع مستقيم به سايت آژانس مهرانديشان اينجـــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۰:۲۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

 

زيبايي چشم نواز گردنه ي حيران

شنا در چشمه هاي آب گرم

غار طبيعي ويلا دره

در تور سه و نيم روزه سرعين اردبيل آستارا از مهرانديشان

تاريخ : 3 به 6 مرداد 96

قيمت تور هر نفر: 385000 تومان

02133200595
09381341197
جهت عضويت در كانال تلگرام ما ايـــنجـــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۴:۰۸ ] [ آژانس مهرانديشان ]

 

لذت آب تني در چشمه هاي آب گرم

سواحل دلنواز آستارا

در تور سه روزه سرعين اردبيل آستارا از آژانس مهرانديشان

تاريخ:27 به 30 تيرماه 96

قيمت تور هر نفر: 385000 تومان

02133200595
09381341197
جهت عضويت در كانال تلگرام ما ايـــنجـــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۴۴:۳۸ ] [ آژانس مهرانديشان ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب