تورهاي يك روزه
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 72
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 2389
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

[caption id="attachment_2284" align="aligncenter" width="300"] تفريحات گردشگري كوير مصر[/caption]

كوير اين زيباي بي انتها و پر از رمز و راز در مركز ايران هنرنمايي مي كند. كوير مصر از توابع استان اصفهان و شهرستان جندق است. نام آن همچون خودش معمايي در بر دارد كه شما را به سمت خود مي كشاند. براي كشف اين معما راهي تور كوير مصر مي شويد. بي دليل نيست كه ميگويند اگر يكبار به كوير سفر كنيد افسون ان تا پايان عمر رهايتان نميكند. اينجا آسمان و زمين دست در دست هم شگفتي آفريده اند. تپه ماسه هاي كوير اصلي ترين جاذبه ي مورد بازديد ما در سفر به كوير مصر است.تپه هاي شني كه يكي پس از ديگري از پشت هم سر بر آورده اند و تا پشت خانه هاي كاهگلي كوير ادامه دارند. اگر اقامت شما در تور كوير مصر در اقامتگاه بومگردي باشد مي توانيد شب را در سكوت و زيبايي اين تپه ها سپري كنيد. به آسمان غرق در ستاره ها خيره شويد و پاهاي برهنه تان شن و ماسه هاي نرم را احساس كند.

سافاري و موتور سواري اي تي وي يا همان موتور چهارچرخ از تفريحات گردشگري تور كوير مصر است كه در همين رمل هاي شني انجام ميگردد.

با خودروهاي شاسي بلند تپه ها را از پي هم ديگر ميپيماييد و بدون انكه بلنداي ساختمان يا سازه ي دست ساز انساني مزاحمتان شود از طبيعت بكر كوير لذت مي بريد.

تور كوير مصر

جابه هاي ديدني كوير مصر به اينجا خلاص نمي شود. درياچه نمك شاخصه ي اصلي اين منطقه ي كويري به حساب مي آيد. درياچه نمك خور بزرگترين درياچه نمك فصلي ايران است. چيزي كه اين درياچه نمك را جذاب ميكند شكل شگفت آور ان است كه به صورت پنج ضلعي است. نمك اين درياچه قديمي ترين نمك در كل ايران است.به دليل شوري زياد زمين از هر نوع پوشش گياهي خاليست و تا چشم كار ميكند زمين خشك و بي آب و علف است. توصيه ميكنيم چنانچه خارج از تور كوير مصر به اين منطقه سفر ميكنيد و ليدر تور همراه شما نيست به هيچ عنوان از جاده ي اصلي فاصله نگيريد چرا كه خطر گم كردن مسير و گمراه شدن شما در اين منطقه بسيار زياد است.

روستاي گرمه نيز در نزديكي كوير مصر قرار دارد. و با جاذبه هايي نظير نخلستان سوخته كه در ان نخل هاي خرما سوخته و بدون باروري هستند و جشمه دكتر فيش كه ماهي هاي موجود در ان براي پاكسازي پوست مفيد است در انتظار گردشگران تور كوير است.

قيمت تور كوير با توجه به خدمات مسافرتي مختلف است بيشتر تورهاي گردشگري محل اقامت گردشگران خود را در مهمانسراي سنتي رزرو مي نمايند كه در اين صورت اتاق ها به صورت گروهي و كف خواب است. كه مزيت آن اين است كه صميميت بين اعضاي گروه بيشتر است و شب نشيني و دورهمي در اقامتگاه تا پاسي از شب ادامه دارد.

آژانس مهرانديشان علاوه بر شيوه ي سنتي تور كوير در هتل را نيز برگزار مي نمايد.فقط دو هتل در منطقه كويري فعاليت مي نمايند. تور كوير مصر در هتل بالي كه لوكس ترين هتل كوير است اقامت خوشي را برايتان رقم ميزند شايد اگر قبلا به كوير سفر كرده باشيد چنين هتلي لوكس و زيبا در اين منطقه خارج از تصورتان باشد. هتل ديگر در اين منطقه هتل يه تا است كه نام قبلي آن هتل نوبهار بوده است. اين هتل با مديريت آقا و خانم رجبي كه اصالتا اهل روستاي بياضه كوير هستند اداره مي شود . بافت سنتي خود را در كنار مدرنيته ي هتل حفظ كرده است. آب انباري كه از طبقه پايين هتل عبور مي كند براي گردشگران جذاببيت ويژه اي دارد. تمام اتاق ها با كاهگل ساخته شده است ولي تخت و سرويس بهداشتي داخل اتاق از مزيت هاي تور كوير مصر در هتل نسبت به اين تور در اقاتگاه بومگردي است.

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تور كوير مصر
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۶:۰۷ ] [ آژانس مهرانديشان ]

امروزه سفر فقط در جنگل و دريا خلاصه نمي شود كوير از زيباترين منطاق گردشگري در ايران محسوب مي شود. حس كنجكاوي ، ماجراجويي و تنوع طلبي گردشگران را براي سفر به كوير ترغيب ميكند.

كوير مرنجاب از زيباترين نقاط كويري ايران است كه در نزديكي شهر تهران و حوالي كاشان در استان اصفهان قرار گرفته است. فاصله كم كوير مرنجاب از تهران سبب شده تا آمار سفر به كوير مرنجاب نسبت به ساير كوير ها در ايران افزايش چشمگيري داشته باشد.

روايات تاريخي بيانگر آن است كه نام اين كوير را شاه عباس صفوي انتخاب كرده است. در اين كوير همچنين كاروانسرايي با نام شاه بنا شده است. برخي ديگر نقل كرده اند كه رسيدن به آب در كوير مرنجاب و حفر چاه كار بسيار دشواري بوده است از همين رو در گذشته آن را "مرد رنج آب" مي خواندند كه به مرور زمان به مرنجاب تغيير نام داده است.

تصوري كه در ذهن اكثريت است كوير منطقه اي خشك و بي آب و علف است اما در مرنجاب اين چنين نيست به لطف وجود آب و خاك مناسب رشد برخي از گياهان كويري ،از پوشش گياهي و جانوري غني برخوردار است. حيواناتي نظير گرگ و شغال ، مارمولك، مار ، كفتار ، آفتاب پرست و... و جالب تر آن كه يك جفت يوز پلنگ ايراني مرنجاب را به عنوان زيستگاه طبيعي خود انتخاب نموده اند و گياهاني نظير گز ،قيچ و دم گاوي در اين منطقه به چشم مي خورند.

رمل ها يا همان تپه ماسه هاي شني در طول روز گردشگاه بسياري از گردشگران است و در شب غروب درياچه نمك از زيبايي هاي بي نظير كوير مرنجاب است.

جزيره سرگردان از جاذبه هاي ديگر كوير است. بارندگي در كوير بسيار كم و به ندرت اتفاق مي افتد اما در هنگام بارندگي حدود 2 تا 5 سانتي متر اطراف اين منطقه را آب ميگيرد و به دليل بازتاب زيباي نور علاوه بر زيبايي آفريني اين منطقه اين تصور را در ذهن ايجاد ميكند كه اين منطقه در حال حركت است از همين رو نام جزيره سرگردان را به آن اطلاق كرده اند.

اگر دوست داريد با جاذبه هاي ديدني كوير مرنجاب بيشتر آشنا شويد مي توانيد در تور كوير مرنجاب با ما همراه شويد. از جاذبه هاي ديگري كه در تور 1 روزه به اين منطقه از آن بازديد خواهيد نمود چاه دستكن است كه روايات بر آن است كه توسط امام هشتم شيعيان حفر شده است همچنين كاروانسراي مرنجاب كه به دستور شاه عباس صفوي ساخته شده است و اين نام بر آن باقي مانده است از ديگر مناطق تاريخي در دل كوير است.

تور يك روزه كوير فقط در اين منطقه قابل اجرا مي باشد چرا كه ساير نقاط كويري ايران از تهران فاصله ي زيادي دارند و براي برگزاري تور يكروزه مناسب نيستند. ديگر تورهاي كوير را مي توانيد به صورت دو روزه و سه روزه تجربه كنيد. تور كوير مصر از ديگر تورهاي ماجراجويانه دركوير محسوب مي شود كه در نزديكي خور و بيابانك اصفهان و جندق قرار گرفته است و هر ساله گردشگران زيادي را به سمت خود روانه ميكند.

آژانس مهرانديشان تور كوير مرنجاب را به صورت حرفه اي و كاملا متفاوت از آژانس هاي ديگر برگزار مي نمايد. ما از تهران تا كاشان را با اتوبوس هاي توريستي طي ميكنيم و از كاشان تا مرنجاب را با خودروهاي شاسي بلند كه به آن آفرود يا سافاري ميگويند. سافاري كوير از شيرين ترين . پرهيجان ترين تفريحات كوير است حالا تصور كنيد 2 روز را كامل را با اين خودروها در دل كوير به گشت و بازديد زاز جاذبه هاي افسونگر آن بپردازيد.

بي شك سفر به اين شيوه برايتان خيلي لذت بخش تر از سفرهاي مرسوم با اتوبوس است.

مسير حركتي براي رسيدن به اين كوير از تهران در جاده قم كاشان و سپس جاده آران و بيدگل است. براي سفر به مرنجاب نياز به مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي آران و بيدگل و پليس راه كاشان دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تور كوير مصر
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۶:۱۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

روستاي بياضه

روستاي بياضه از توابع بخش خور و بيابانك در استان اصفهان است. اين روستا داراي بافت سنتي و معماري خاص مناطق كويري مي باشد از اين رو گردشگران زيادي به سبب بازديد از اين روستا راهي اين منطقه مي شوند.مزيت دوم اين روستا قرارگيري آن در منطقه كويري استان اصفهان و مجاورت با كوير مصر است از همين رو شتر سواري و رمل نوردي از جاذبه هاي گردشگري تور كويرگردي در روستاي بياضه است.وجود نخلستان هاي متعدد در اين روستا سومين جاذبه ي گردشگري آن به حساب مي آيد.

آژانس مهرانديشان با برگزاري تور كوير مصر در هتل ميزبان شما در منطقه زيباي روستاي بياضه است. هتل يه تا در اين روستا واقع شده است و از همين رو اگر قصد سفر به كوير را داريد اين مطلب شما را با روستاي بياضه كه به آن سفر ميكنيد آشنا خواهدكرد.

در اطراف اين روستا زمين به رنگ سفيد است كه به احتمال زياد در اثر وجود نمك در سطح زمين به اين شكل در آمده است شايد به همين دليل است كه اين روستا را بياضه (بياض=سفيد) ناميده اند.

ارگ بياضه

ارگ بياضه: از خصوصيات بارز اين روستا وجود ارگ , قلعه ، معماري سنتي زيبا و نخلستان هاست كه توجه گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي را به خود جلب كرده است. ارگ بياضه مربوط به دوران ساسانيان مي شود. از ويژگي هاي جالب آن اينست كه اين قلعه در دو طبقه بنا شده است يك طبقه روي زمين و يك طبقه ي آن زير زمين قرار دارد. سيستم تهويه اتاق هاي زيرين در طبقه پايين نشانگر معماري متبحرانه آن دوران بوده است.در مجموع اين ارگ داراي 700 اتاق بوده است اگرچه طبقه زيرين به مرور زمان نشست پيدا كرده و از بين رفته است. از اين ارگ در دوران حكومت اسماعيليه به عنوان قلعه حسن صباح و يارانش استفاده مي شده است.در سفر به كويرمصر اين جاذبه ي گردشگري را فراموش نكنيد!

شايد اينكه اين اثر تاريخي در سال 1380 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيد را بايد مديون اهالي اين روستا و تدبير جالبشان براي حفظ اين اثر دانست آن ها صد سال پيش هر يك از اتاق هاي اين قلعه را پشت قباله ي دختران روستاي بياضه انداخته اند تا به اين ترتيب به حفظ و نگهداري آن كمكي كرده باشند. كساني كه داراي اوضاع اقتصادي بهتري بودند اتاق هاي بالا و كساني كه در مرتبه ي پايين تري از لحاظ اقتصادي قرارداشتند اتاق هاي پايين را به دختران خود واگذار كردند.

مساجد تاريخي اين روستا اغلب در زمان حكومت صفويه بنا نهاده شده اند. اما قديمي ترين مسجد اين منطقه به نام مسجد بياضه حدود هزار سال قدمت دارد. اتصال دو رشته قنات شور و شيرين از شگفتي هاي حفر قنات در اين منطقه بوده است كه به دوران حكومت زنديه باز ميگردد.

معماري زيباي خانه هايي كه در نزديكي نخلستان هاي روستاي بياضه قرار گرفته اند گردشگران زيادي را همه ساله در فصل پاييز و زمستان براي بازديد به اين منطقه ميكشاند. خانه ها از خشت و گل ساخته شده اند. طاق و ايوان هاي تابستانه از ويژگي هاي معماري خانه هاي اين منطقه است.اگر در تور كوير مصر به اين منطقه نيز سري زديد پياده روي روي رمل هاي شني اين منطقه را از دست ندهيد.

اگر علاقه مند به تور كويرگردي هستيد تور كوير مصر را از دست ندهيد.آژانس مهرانديشان با افتخار در اين سفر همراه شماست. سفر به كوير روحتان را تازه ميكند خيالتان را پرواز مي دهدو با فكر آزاد پس از يك سفر جذاب به شهر خود باز خواهيد گشت و فقط خاطره ي زيباي كوير و شب هاي اسرارآميزش شما را هر سال به سمت خود مي كشاند.

خواه اين تور را در كوير مصر تجربه كنيد خواه در تور 1 روزه كوير مرنجاب بي شك هر دو حس و حالتان را خوب ميكند.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۲:۴۳ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تور كوير مصر

كوير از زيباترين جاذبه هاي گردشگري است كه سكوت و آسمان پاك و پر ستاره اش آن را به متفاوت ترين منطقه گردشگري در ايران تبديل كرده است. از آنجا كه آب و هواي اقليم كويري گرم و خشك است در فصل تابستان و بهار سفر به آن با دشواري هاي بسياري همراه است و عموما گردشگران اين فصول را براي سفر به كوير انتخاب نميكنند، اما در فصل پاييز و زمستان با شروع سرما اين منطقه روزها داراي آب و هواي معتدل و در شب كمي رو به سردي مي رود از همين رو عقيده ي همگان بر آن است كه پاييز و زمستان فصل سفر به كوير است.

از بين تمام كويرهاي ايران پيشنهاد ميكنيم كوير مصر را از دست ندهيد... نام آن براي اولين بار كمي عجيب به نظرتان مي رسد و به نظر مي رسد در كشور مصر واقع شده باشد! اما بر خلاف نامش كوير مصر بخشي از كوير مركزي ايران است.عليت نامگذاري اين روستا به اين نام از اين قرار است كه شخصي به نام يوسف كه از اهالي اين روستا بوده است براي رسيدن به آب و آباداني اين روستا تلاش هاي زيادي كرد و موفق به حفر يك چاه و قنات در اين منطقه شد كه به همين دليل اين روستا را چاه دراز ناميدند و چون خود يوسف به اين نام علاقه نداشت به مرور زمان آن را مصر نام نهادند كه تمثيلي دارد به داستان حضرت يوسف كه باعث آباداني مصر شد.اكنون حدود صد سال از تاسيس روستاي مصر گذشته است و اين روستا از زيباترين مناطق كويري ايران است كه هر ساله گردشگران زيادي را به سمت خود مي كشاند و به جرات مي توان گفت كوير مصر اولين كوير گردشگر پذير ايران است و تعداد گردشگران و توريست هاي ورودي به آن بيش از ساير كويرهاي ايران است.

جاذبه هاي ديدني كوير مصر:

تور كوير مصر

درياچه نمك

اين درياچه كه در منطقه خور واقع شده است بزرگترين درياچه نمك فصلي ايران است.قطر ارتفاع نمك در اين درياچه نسبت به درياچه هاي مشابه بسيار كم و در حدود  تا  سانتي متر و نازك است علت آن نيز حركت سفره هاي آب شور زيرزميني است كه مانع شكل گيري نمك مي شود. تماشاي غروب در اين منطقه وسيع با زمين هاي بريده بريده كه تداعي كننده ي يون نمك است از علاقه مندي هاي گردشگران تور كوير مصر است.

تور كوير مصر

آبشار و دهكده نمكي

آبشار نمكي (پتاس) تنها نمونه در جهان است كه در روستاي خور و بيابانك و در نزديكي درياچه نمك در دهكده نمكي واقع شده است. همچنين دهكده نمكي از جاذبه هاي مورد بازديد در تور كوير مصر است كه در اينجا كمتر راجع به آن سخن ميگوييم تا علاقه مندان به تور كويرگردي با سفر به اين منطقه لذت بيشتري را تجربه كنند.

تور كوير مصر

رمل ها و تپه ماسه هاي شني

اين تپه ها در سراسر كوير به چشم ميخورند اما تپه ماسه هاي روستاي مصر براي گردشگران خاطره ساز است. غلت زدن روي اين رمل هاي شني و لمس شن هاي نيمه گرم كوير در زمستان به شدت لذت بخش است.

همچنين امكان سافاري كوير و موتور سواري اي تي وي و شتر سواري نيز در اين منطقه فراهم است.

تور كوير مصر

نخلستان سوخته و چشمه دكتر فيش

نخلستان سوخته را درختان نخل خشك و فاقد بار پوشانده است. در انتهاي اين نخلستان عجيب به چشمه اي ميرسيد كه ماهي هاي آن براي پاكسازي پوست از باكتري و قارچ بسيار مفيد هستند. گردشگران با رسيدن به اين چشمه پاهاي خود را در آن فرو ميبرند و علاوه بر آنكه خنكي اين آب زلال در جانشان نفوذ ميكند ماهي ها گرد آنان ميچرخند و چوست را از ميكروب پاكسازي ميكنند به همين دليل آن را چشمه ي دكتر فيش مي نامند.

 

براي سفر به كوير مصر حتما از راهنمايان محلي كمك بگيريد تا در اين مسير سردرگم نشويد. درصورت امكان مي توانيد از تورهاي كوير مصر كه تحت نظر آژانس هاي مسافرتي برگزار مي شود استفاده نماييد تا مجموعه خدمات ترانسفر ، اقامت ، وعده هاي غذايي و گشت هاي شما توسط ليدر محلي و با كيفيت بالاتر اراثه شود.

آژانس مهرانديشان در فصل پاييز و زمستان تا فروردين ماه هر سال تورهاي كويرگردي را اجرا مي نمايدو قيمت تور كوير مصر نسبت به آژانس هاي ديگر بسيار مناسب در نظر گرفته شده است. همچنين تور كوير مصر در هتل نيز براي كساني كه حساسيت شخصي روي كيفيت اقامتگاه دارند در تاريخ هاي محدود اجرا ميگردد.

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۰:۲۸ ] [ آژانس مهرانديشان ]

[caption id="attachment_1490" align="alignnone" width="300"]تور كوير مصر تور كوير مصر    تور چند روزه  تور ارزان كوير [/caption]

تور كوير    تور كويرگردي     تور كوير نوردي  تور كوير مصر    تور كوير از اصفهان    تور كوير اصفهان  تور نوروز 97   تور كوير نوروز 97  تور ارزان كوير نوروز 97   تور كوير مصر نوروز 97  تور ايرانگردي نوروز 97  تور شاد  تور شاد داخلي

من اينجا

تنها چند قدم با آخر دنيا فاصله دارم

و آواي كوير را مي شنوم كه مرا مي خواند...

در تور كويرمصر از آژانس مهرانديشان با ما باشيد:

تاريخ تور : 20 به 22 دي 96

قيمت تور هر نفر: 190000 تومان

02133200595
09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۲:۵۹ ] [ آژانس مهرانديشان ]

[caption id="attachment_1460" align="alignnone" width="300"]تور كوير كاراكال تور كوير كاراكال  تور چند روزه تور ارزان كوير تور كويرگردي[/caption]

تور ارزان كوير مصر     تور كوير مصر     تور 2 روزه كوير مصر     تور شاد كوير مصر تور يك روزه كوير مصر     تور كوير نوردي تور نوروز 97  تور ارزان كوير نوروز 97   تور ايرانگردي نوروز 97  تور كوير كاراكال نوروز 97  تور كوير مصر نوروز 97

كاراكال

كوير ناگفته هاي زيادي در سينه دارد
در انتظار كشف شدن است

توسط آنان كه روح حقيقت طلبشان

دمي آرام نميگيرد

حتي در صورت به ظاهر خشك و خشن كوير

همقدم آژانس مهرانديشان شويد براي سفر بي نظير به كوير كاراكال و يزد

تور كوير كاراكال و يزد دو و نيم روزه از آژانس مهرانديشان

تاريخ تور: 13 به 15 دي 96

قيمت تور هر نفر: 235000 تومان

02133200595
09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:

 

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۶:۵۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

[caption id="attachment_1427" align="alignnone" width="300"]تور كوير مصر تور كوير مصر[/caption]

تور كوير    تور كويرگردي     تور كوير نوردي  تور كوير مصر    تور كوير از اصفهان    تور كوير اصفهان  تور نوروز 97  تور كوير مصر نوروز 97  تور كوير نوروز 97  تور ارزان كوير نوروز 97  تور ايرانگردي نوروز 97

اگر دلتان براي غلت زدن روي تپه ماسه هاي شني تنگ شده

اين هفته با آژانس مهرانديشان همراه باشيد در تور كوير مصر

تاريخ تور : 6 به 8 دي 96

قيمت تور هر نفر: 190000 تومان


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۰:۰۸ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تور كوير  تور كوير مصر   تور كوير مصر از اصفهان  تور كوير از اصفهان

از كوير آمده ام

چشمم از خاطره ريگ پر است

ابر من باش و دلم را بتكان...

سفر دو و نيم روزه به كوير كارال و يزد همراه آژانس مهرانديشان

تاريخ تور: 19 به 21 مهر 96

قيمت تور هر نفر: 235000 تومان

02133200595
09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۱:۵۳ ] [ آژانس مهرانديشان ]

[caption id="attachment_1135" align="alignnone" width="300"]تور كوير مصر تور كوير مصر[/caption]

تور ارزان كوير مصر     تور كوير مصر     تور 2 روزه كوير مصر     تور شاد كوير مصر تور يك روزه كوير مصر     تور كوير نوردي

شب كوير خيال انگيز و توصيف ناشدني ست

چنانكه در هيچ جاي ديگري

نمي توان شب هاي سرمه اي و پر ستاره را اين چنين تجربه كرد.

تور دو و نيم روزه كوير مصر از آژانس مهرانديشان

تاريخ: 1 به 3 آذر 96

قيمت تور هر نفر: 190000 تومان

02133200595

09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۱:۲۳ ] [ آژانس مهرانديشان ]

 

تور ارزان كوير مصر

تور كوير مصر   تور ارزان كوير مصر   تور ارزان كوير  تور شاد  تور شاد داخلي   تور كوير نوروز 97  تور كوير مصر نوروز 97   تور نوروز 97

اما انچه كوير را زيبا مي كند وهم و خيال است...

اين تنها درختي ست كه در كوير به خوبي رشد ميكند و مي بالد...درخت خيال و رويا

با آژانس مهرانديشان در تور دو و نيم روزه كوير مصر همسفر شويد:

تاريخ تور: 19 به 21 مهر ماه 96

قيمت تور هر نفر: 192000 تومان

 

02133200595
09381341197
جهت عضويت در كانال تلگرام ما ايـــنجـــا كليك كنيد.

جهت ارجاع مستقيم به سايت آژانس مهرانديشان اينجـــا كليك كنيد.

 

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۵:۲۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب