تورهاي يك روزه
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 21
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 2338
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

[caption id="attachment_2284" align="aligncenter" width="300"] تفريحات گردشگري كوير مصر[/caption]

كوير اين زيباي بي انتها و پر از رمز و راز در مركز ايران هنرنمايي مي كند. كوير مصر از توابع استان اصفهان و شهرستان جندق است. نام آن همچون خودش معمايي در بر دارد كه شما را به سمت خود مي كشاند. براي كشف اين معما راهي تور كوير مصر مي شويد. بي دليل نيست كه ميگويند اگر يكبار به كوير سفر كنيد افسون ان تا پايان عمر رهايتان نميكند. اينجا آسمان و زمين دست در دست هم شگفتي آفريده اند. تپه ماسه هاي كوير اصلي ترين جاذبه ي مورد بازديد ما در سفر به كوير مصر است.تپه هاي شني كه يكي پس از ديگري از پشت هم سر بر آورده اند و تا پشت خانه هاي كاهگلي كوير ادامه دارند. اگر اقامت شما در تور كوير مصر در اقامتگاه بومگردي باشد مي توانيد شب را در سكوت و زيبايي اين تپه ها سپري كنيد. به آسمان غرق در ستاره ها خيره شويد و پاهاي برهنه تان شن و ماسه هاي نرم را احساس كند.

سافاري و موتور سواري اي تي وي يا همان موتور چهارچرخ از تفريحات گردشگري تور كوير مصر است كه در همين رمل هاي شني انجام ميگردد.

با خودروهاي شاسي بلند تپه ها را از پي هم ديگر ميپيماييد و بدون انكه بلنداي ساختمان يا سازه ي دست ساز انساني مزاحمتان شود از طبيعت بكر كوير لذت مي بريد.

تور كوير مصر

جابه هاي ديدني كوير مصر به اينجا خلاص نمي شود. درياچه نمك شاخصه ي اصلي اين منطقه ي كويري به حساب مي آيد. درياچه نمك خور بزرگترين درياچه نمك فصلي ايران است. چيزي كه اين درياچه نمك را جذاب ميكند شكل شگفت آور ان است كه به صورت پنج ضلعي است. نمك اين درياچه قديمي ترين نمك در كل ايران است.به دليل شوري زياد زمين از هر نوع پوشش گياهي خاليست و تا چشم كار ميكند زمين خشك و بي آب و علف است. توصيه ميكنيم چنانچه خارج از تور كوير مصر به اين منطقه سفر ميكنيد و ليدر تور همراه شما نيست به هيچ عنوان از جاده ي اصلي فاصله نگيريد چرا كه خطر گم كردن مسير و گمراه شدن شما در اين منطقه بسيار زياد است.

روستاي گرمه نيز در نزديكي كوير مصر قرار دارد. و با جاذبه هايي نظير نخلستان سوخته كه در ان نخل هاي خرما سوخته و بدون باروري هستند و جشمه دكتر فيش كه ماهي هاي موجود در ان براي پاكسازي پوست مفيد است در انتظار گردشگران تور كوير است.

قيمت تور كوير با توجه به خدمات مسافرتي مختلف است بيشتر تورهاي گردشگري محل اقامت گردشگران خود را در مهمانسراي سنتي رزرو مي نمايند كه در اين صورت اتاق ها به صورت گروهي و كف خواب است. كه مزيت آن اين است كه صميميت بين اعضاي گروه بيشتر است و شب نشيني و دورهمي در اقامتگاه تا پاسي از شب ادامه دارد.

آژانس مهرانديشان علاوه بر شيوه ي سنتي تور كوير در هتل را نيز برگزار مي نمايد.فقط دو هتل در منطقه كويري فعاليت مي نمايند. تور كوير مصر در هتل بالي كه لوكس ترين هتل كوير است اقامت خوشي را برايتان رقم ميزند شايد اگر قبلا به كوير سفر كرده باشيد چنين هتلي لوكس و زيبا در اين منطقه خارج از تصورتان باشد. هتل ديگر در اين منطقه هتل يه تا است كه نام قبلي آن هتل نوبهار بوده است. اين هتل با مديريت آقا و خانم رجبي كه اصالتا اهل روستاي بياضه كوير هستند اداره مي شود . بافت سنتي خود را در كنار مدرنيته ي هتل حفظ كرده است. آب انباري كه از طبقه پايين هتل عبور مي كند براي گردشگران جذاببيت ويژه اي دارد. تمام اتاق ها با كاهگل ساخته شده است ولي تخت و سرويس بهداشتي داخل اتاق از مزيت هاي تور كوير مصر در هتل نسبت به اين تور در اقاتگاه بومگردي است.

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تور كوير مصر
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۶:۰۷ ] [ آژانس مهرانديشان ]

كوير مرنجاب در شمال شهرستان آران و بيدگل و در استان اصفهان واقع شده است.از زيباترين نقاط كويري ايران است.از نظر پوشش گياهي و جانوري بسيار غني ست و تصور شما از كوير كه منطقه اي بي آب و علف است را بهم ميريزد. عمده پوشش گياهي اين منطقه درختان گزو تاق و شورپسند است.

از پوشش جانوري آن حيواناتي نظير گرگ و كفتار و روباه شني ، گربه شني و 21 قلاده يوزپلنگ به روايت ساكنان اين كوير مي توان نام برد.

انتخاب نام كوير مرنجاب را شاه عباس صفوي انجام داده است نام ان برگرفته از كاروانسرايي است كه در اين منطقه بر سر راه جاده ابريشم كه مسير تردد تجار بود.

جاذبه هاي گردشگري كوير مرنجاب:

در تور كوير مرنجاب از جاذبه هاي زير بازديد خواهيد كرد كه در ادامه توضيحات كوتاهي درباره هر يك ارائه ميدهيم.

تپه ماسه هاي شني: راه رفتن و غلت زدن روي اين تپه ها از لذت بخش ترين تفريحات طبيعي كوير مرنجاب محسوب مي شود . گرماي آن لذت بخش است.

چاه تاريخي دستكن: از ديگر جاذبه هاي ديدني كوير مرنجاب كه در اكثر تورهاي يك روزه كوير مورد بازديد قرار ميگيرد.اين چاه در شرق كوير مرنجاب واقع شده است و آبشخور شترهاي متعلق به كاروانها بوده است.

كاروانسرا مرنجاب (شاه عباس): موسس اين قلعه شاه عباس صفوي بوده است. اين كاروانسرا در مسير راه ابريشم بوده است و تجار براي سفر به خراسان و ري اصفهان از اين جاده عبور ميكردند و هدف آن حفاظت و امنيت توسط سربازان نگهبان و استراحت كاروانها در اين كاروانسرا بوده است.

قلعه مرنجاب: اين قلعه كه در درياچه نمك واقع شده است به دستور شاه عباس ساخته شده است چرا كه تا آن زمان تاسيسات نظامي در كوير وجود نداشت اما به دليل وسيع بودن منطقه كويري و امكان هجوم بيگانگان شاه عباس براي حراست از اين منطقه قلعه مرنجاب را براي انباشتن تاسيسات نظامي تاسيس كرد.

قنات: قنات كوير مصر در كنار خود بركه بزرگي از آب شيرين به وجود آورده است كه براي گردشگران جذاب است.

سفر به كوير مرنجاب از اين رو كه در نزديكي تهران است و زمان سفر را براي اهالي تهران كوتاه ميكند در خور اهميت است. آژانس مهرانديشان هر ساله تور كوير علي الخصوص كوير مرنجاب را به صورت ويژه و با امكانات متمايز از ساير آژانس ها برگزار مي نمايد. براي كساني كه به دنبال تور 1 روزه كوير هستند كوير مرنجاب تنها گزينه ي سفر است.

راه هاي سفر به كوير مرنجاب:

براي سفر به كوير مرنجاب سه مسير به كويرگردان پيشنهاد مي شود:

1- از مسير شهرستان آران و بيدگل به سمت مسير خاكي كوير مرنجاب كه بيشتر تورهاي گردشگري از اين مسير سفر ميكنند.

2-مسير پارك ملي كوير از پيشوا به سمت مباركه و كاروانسراي سفيد آب و به مرنجاب ختم مي شود.

3-مسير آران و بيدگل به سمت كوير ابوزيد آباد و از ان به سمت كوير مرنجاب

كوير ابوزيد آباد سومين كوير پر تقاضا در ايران است كه سفر به آن در چند سال اخير بيشتر شده است.

قيمت تور كوير آژانس مهرانديشان نسبت به ساير آژانس هاي مسافرتي با هدف رونق صنعت ايرانگردي و گردشگري مناسب تر ارائه ميگردد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۸:۲۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تور رفتينگ ارمند رود

رفتينگ چيست؟

رفتينگ همان قايقراني بر موج هاي سفيد يا به عبارتي موج هاي خروشان رودخانه است كه در سراسر دنيا به عنوان رشته ورزشي و يك تفريح مهيج به حساب مي آيد.براي انجام اين فعاليت به عنوان تفريح نياز به قواي بدني خيلي خاصي ندارد و يك نيروي معمولي كافيست چرا كه كار گروهيست و رودخانه نيز به كمك شما مي آيد.گاه پارو ميزنيد گاه دست از پارو زدن ميكشيد و تلاطم موج ها شما را پيش ميراند.
مي توانيد به آواي دلنشين پرندگان اطراف رودخانه و صداي خروشان موج گوش بسپاريد و لذت ببريد.
شما با چند آموزش اوليه ساده مي توانيد در تورهاي رفتينگ شركت كنيد و يك روز مهيج را در خاطرتان ثبت كنيد.

تور رفتينگ

تجهيزات مورد نياز رفتينگ:
براي انجام اين فعاليت نياز به يك قايق بادي 4 ،6 يا 12 نفره ، يك پارو به ازاي هر نفر و يك جليقه نجات ، يك كلاه ايمني است.تعداد نفرات هر قايق با توجه به ميزان خروشاني آن رودخانه است در رودخانه هاي خروشان تعداد نفرات هر قايق 4 نفر است و در رودخانه هاي آرام تر 6 تا 12 نفر متغير است.در هر قايق يك نفر به عنوان راهنما حضور مي يابد،وظيفه اصلي راهنما حفظ امنيت مسافران است ، همچنين او با توجه به اينكه رودخانه را به خوبي مي شناسد مي تواند بهترين مسير و پر جاذبه ترين مسير را براي حركت انتخاب كند و همينطور هرجا لازم باشد با آگاه ساختن بهنگام گردشگر آمادگي لازم را براي مسير پيش رو به او بدهد.

راهيابي و نكات ايمني رفتينگ:
رودخانه شامل امواج غير منتظره ، سوراخ ها و سنگ هاي ريز و درشتي ست كه راهنما يا بلده راه با ممارست در تمارين مختلف نسبت به آنها آگاهي پيدا كرده است.
او مسير را چنان انتخاب ميكند كه علاوه بر هيجان ، حفظ سلامت مسافر در اوليت او باشد.
به دليل همين شرايط رودخانه از گردشگران خواهشمنديم در تور رفتينگ به راهنمايي هاي سرپرست قايق توجه لازم را داشته باشند و از شوخي هاي نا بجا ، هل دادن يكديگر داخل آب، شيرجه زدن از قايق به داخل آب بدون هماهنگي سرپرست تور بپرهيزند.

آيا براي شركت در تور رفتينگ بايد شنا بلد باشم؟

براي شركت در تور رفتينگ بدون هيچ هزينه اضافي به شما كلاه ايمني لايف يا جليقه نجات و پارو داده مي شود.پس لازم نيست شنا بلد باشيد هرچند كساني كه شنا آموخته اند با آب بيشتر عجين مي شوند و لذت بيشتري ميبرند.

براي رفتينگ چي بپوشيم؟

اگر شما تمايل به شركت در تور رفتينگ داريد بايد بگوييم نياز به تشكيلات خاصي نداريد براي خانم ها روسري ، مانتو يا تونيك و شلوار از جنس الياف مصنوعي و يك جفت صندل پشت بسته و براي آقايان نيز لباس آستين بلند براي محافظت از نور آفتاب و يك جفت صندل پشت بسته مناسب است. استفاده از كرم ضد آفتاب را براي اين تور براي خانم ها و آقايان توصيه ميكنيم.

معرفي رودخانه هاي رفتينگ در ايران: 

رودها در ايران از نظر سختي به 5 درجه تقسيم مي شوند كه درجه 1 آسان ترين آنها و 5 سخت ترين آنهاست

استان چهارمحال بختياري - ارمند رود: ارمند رود به طول 19 كيلومتر و حدود 5 ساعت با درجه سختي 3 تا 4 از رودخانه هاي خروشان و پرطرفدار در ايران است.آژانس مهرانديشان هر ساله در فصل بهاروتابستان اقدام به برگزاري تور رفتينگ ارمند رود مي نمايد.
استان چهار محال بختياري - زاينده رود: اين رود نيز در درجه پايين تر سختي نسبت به ارمند قرار دارد. طول آن 17 كيلومتر و حدود 5 ساعت است.درجه سختي ان 2 تا 3 است.متاسفانه به صلاح ديد استاندار شهر سامان فعلا امكان برگزاري تور رفتينگ زاينده رود وجود ندارد.

استان مازندران - هراز: درجه سختي اين رودخانه 4  است و بدليل دبي بالاي آب مدت زمان آن 2 ساعت است.
استان مازندران - چالوس: رفتينگ اين رودخانه نيز در حدود 2 تا 3 ساعت به طول مي انجامد و درجه سختي آن 4 مي باشد.تور رفتينگ چالوس بيشتر براي تهراني ها جذاب است چون در فاصله ي كمي از تهران قرار دارد.
استان لرستان و خوزستان- دز : اين رودخانه از پرخطرترين رودخانه ها و پر طرفدارترين آنهاست كه درجه سختي آن بين 4 تا 5 مي باشد و فقط براي حرفه اي شركت در تور رفتينگ خوزستان را توصيه ميكنيم.

كلام آخر:
براي شركت در برنامه هاي رفتينگ هم ميتوانيد به صورت انفرادي از باشگاه هاي قايقراني خريد كنيد هم از تور رفتينگ آژانس هاي گردشگري استفاده كنيد.

اما به شما پيشنهاد ميكنيم اين تفريح را در قالب تور تجربه كنيد چرا كه:

1- اين تفريح وقتي به صورت گروهي برگزار مي شود لذت آن دو چندان مي شود ميتوانيد آب بازي كنيد و با يكديگر به رقابت بپردازيد.
2- قيمت تور رفتينگ: قيمت اين تفريج در قالب تور به مراتب مناسب تر از خريد انفرادي ست. در تور شما مجموع هزينه هاي شما شامل وسيله حمل و نقل و بيمه ، ليدر و وعده هاي غذايي و بليط رفتينگ با قيمت بليط تك رفتينگ خريداري شده از باشگاه قايقراني برابري ميكند.
3- آژانس مهرانديشان چندين سال است كه با بيشترين تعداد برگزاري تور گروهي رفتينگ ،تجربه ي زيادي در زمينه بهبود كيفيت تور و كسب رضايت گردشگران اندوخته است. پس بهتر آنست كه همسفر ما باشيد تا افتخار پذيرايي از شما نصيبمان گردد و برايتان اوقات خوشي در تور رفتينگ با همكاري بهترين و برترين كادر حرفه اي زير نظر سازمان ورزش و جوانان به ارمغان بياوريم.

تورهاي مهيج مشابه تور رفتينگ ارمند رود از آژانس مهرانديشان:
تور رفتينگ و آفرود شهركرد
تور تنگه واشي
تور درياچه ارواح
تور هلن

تور دشت سوسن
تور شاد
تور يك روزه
تور ارزان يك روزه

براي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تور رفتينگ
[ ۲۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۶:۲۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تابستان را به نام سرعين زده اند... 6 دنگ! هواي تابستان براي سفر به يك منطقه خوش آب و هوا و خنك مثل سرعين خيلي مناسبه. تور سرعين اردبيل آستارا در از فصل بهار آغاز مي شود اما در فصل تابستان به اوج خود ميرسد و تقاضاي سفر به سرعين در اين فصل دو برابر بهار است. سرعين شهر چشمه هاي آبگرم و در دامنه هاي سرسبز سبلان قرار گرفته است و آب و هواي خنك آن در فصل گرم سال سبب جذب گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي به اين منطقه مي شود.

آب گرم سرعين:

همينطور كه گفتيم اصلي ترين جاذبه ي گردشگري سرعين آبگرم سرعين است. آبگرم سبلان و آبگرم گاوميش گلي دو آبگرم معروف سرعين هستند. البته هر يك از آبگرم هاي سرعين خواص درماني مخصوص به خود را دارند. در تور سرعين زمان آزاد خود را ميتوانيد براي ريلكس كردن در اين آبگرم ها سپري كنيد.

روستاي آلوارس :

منطقه ييلاقي كه عشاير شاهسون در فصل گرم سال به اين منطقه مهاجرت ميكنند. چشمه هاي فراوان و مراتع سبز از زيبايي هاي اين روستاست. همچنين اگر قصد خريد عسل و سوغات را داريد عسل و شير اين منطقه زبانزد است.همچنين صنايع دستي آن چون گليم و جاجيم بسيار زيبا است.

آبشار ورگه سران:

در شمال سرعين روستايي به نام ورگه سران قرار دارد كه درست در دامنه هاي سرسبز سبلان واقع شده است. در آن آبشاري به همين نام نيز وجود دارد. اين آبشار حاصل برخورد چندين چشمه در دره ي اين روستا شكل گرفته است. كه صداي آن گوشنواز و منظره ي آن تماشاييست.

اگر از گشت و گذار در شهر خسته شديد خودتان را به مركز شهر برسانيد... رستوران فرزاد يكي از بهترين رستوران هاي شهر سرعين است كه بيشتر تورهاي گردشگري سرعين نيز براي صرف غذا به اين رستوران مراجعه ميكنند. طعم لذيذ كباب و ريحان با دوغ محلي خستگي را از تنتان بيرون ميكند. در سرعين ديزي سنگي به وفور در اكثر رستوران ها طبخ مي شود. همچنين براي بازگشت انرژي از دست رفته تان حتما حلواي سياه محلي را امتحان كنيد بسيار قوي و خوشمزه است.

حالا به ادامه ي گشت هاي تور سرعين مي پردازيم:

درياچه شورابيل:

اين درياچه در شهر اردبيل واقع شده است و حدود 20 دقيقه با مركز شهر سرعين فاصله دارد. اما زماني كه هوا رو به غروب ميرود اطراف درياچه كم كم شلوغ شده و گردشگران در ساعاتي كه آفتاب رو به غروب است براي تماشاي اين درياچه و قايقسواري به سمت اردبيل حركت ميكنند.

جنگل فندقلو:

اين جنگل نيز در شهر اردبيل واقع شده است. ويژگي هاي منحصر به اين جنگل گردشگران زيادي را براي تماشاي اين جنگل به سمت اردبيل مي كشاند.

اين ها بخشي از زيباترين جاذبه هاي گردشگري سرعين است كه اغلب آنها در تور سرعين مورد بازديد قرار ميگرد اما چنانچه به صورت انفرادي به سرعين سفر كرديد پيشنهاد ميكنيم حتما اين جاذبه هاي گردشگري را مورد بازديد قرار دهيد.

قيمت تور سرعين كه به صورت گروهي توسط آژانس هاي گردشگري برگزار مي شود بسيار مناسب تر از سفرهاي انفرادي است ضمن آنكه برنامه ي دقيقي توسط تور ليدر براي بازديد و گشت شما در سرعين ارائه مي شود. چنانچه تمايل به رزرو تور هوايي سرعين داشتيد خدمات هتل و بليط پرواز براي شما توسط آژانس مهرانديشان رزرو خواهد شد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۸:۰۴ ] [ آژانس مهرانديشان ]

امروزه سفر فقط در جنگل و دريا خلاصه نمي شود كوير از زيباترين منطاق گردشگري در ايران محسوب مي شود. حس كنجكاوي ، ماجراجويي و تنوع طلبي گردشگران را براي سفر به كوير ترغيب ميكند.

كوير مرنجاب از زيباترين نقاط كويري ايران است كه در نزديكي شهر تهران و حوالي كاشان در استان اصفهان قرار گرفته است. فاصله كم كوير مرنجاب از تهران سبب شده تا آمار سفر به كوير مرنجاب نسبت به ساير كوير ها در ايران افزايش چشمگيري داشته باشد.

روايات تاريخي بيانگر آن است كه نام اين كوير را شاه عباس صفوي انتخاب كرده است. در اين كوير همچنين كاروانسرايي با نام شاه بنا شده است. برخي ديگر نقل كرده اند كه رسيدن به آب در كوير مرنجاب و حفر چاه كار بسيار دشواري بوده است از همين رو در گذشته آن را "مرد رنج آب" مي خواندند كه به مرور زمان به مرنجاب تغيير نام داده است.

تصوري كه در ذهن اكثريت است كوير منطقه اي خشك و بي آب و علف است اما در مرنجاب اين چنين نيست به لطف وجود آب و خاك مناسب رشد برخي از گياهان كويري ،از پوشش گياهي و جانوري غني برخوردار است. حيواناتي نظير گرگ و شغال ، مارمولك، مار ، كفتار ، آفتاب پرست و... و جالب تر آن كه يك جفت يوز پلنگ ايراني مرنجاب را به عنوان زيستگاه طبيعي خود انتخاب نموده اند و گياهاني نظير گز ،قيچ و دم گاوي در اين منطقه به چشم مي خورند.

رمل ها يا همان تپه ماسه هاي شني در طول روز گردشگاه بسياري از گردشگران است و در شب غروب درياچه نمك از زيبايي هاي بي نظير كوير مرنجاب است.

جزيره سرگردان از جاذبه هاي ديگر كوير است. بارندگي در كوير بسيار كم و به ندرت اتفاق مي افتد اما در هنگام بارندگي حدود 2 تا 5 سانتي متر اطراف اين منطقه را آب ميگيرد و به دليل بازتاب زيباي نور علاوه بر زيبايي آفريني اين منطقه اين تصور را در ذهن ايجاد ميكند كه اين منطقه در حال حركت است از همين رو نام جزيره سرگردان را به آن اطلاق كرده اند.

اگر دوست داريد با جاذبه هاي ديدني كوير مرنجاب بيشتر آشنا شويد مي توانيد در تور كوير مرنجاب با ما همراه شويد. از جاذبه هاي ديگري كه در تور 1 روزه به اين منطقه از آن بازديد خواهيد نمود چاه دستكن است كه روايات بر آن است كه توسط امام هشتم شيعيان حفر شده است همچنين كاروانسراي مرنجاب كه به دستور شاه عباس صفوي ساخته شده است و اين نام بر آن باقي مانده است از ديگر مناطق تاريخي در دل كوير است.

تور يك روزه كوير فقط در اين منطقه قابل اجرا مي باشد چرا كه ساير نقاط كويري ايران از تهران فاصله ي زيادي دارند و براي برگزاري تور يكروزه مناسب نيستند. ديگر تورهاي كوير را مي توانيد به صورت دو روزه و سه روزه تجربه كنيد. تور كوير مصر از ديگر تورهاي ماجراجويانه دركوير محسوب مي شود كه در نزديكي خور و بيابانك اصفهان و جندق قرار گرفته است و هر ساله گردشگران زيادي را به سمت خود روانه ميكند.

آژانس مهرانديشان تور كوير مرنجاب را به صورت حرفه اي و كاملا متفاوت از آژانس هاي ديگر برگزار مي نمايد. ما از تهران تا كاشان را با اتوبوس هاي توريستي طي ميكنيم و از كاشان تا مرنجاب را با خودروهاي شاسي بلند كه به آن آفرود يا سافاري ميگويند. سافاري كوير از شيرين ترين . پرهيجان ترين تفريحات كوير است حالا تصور كنيد 2 روز را كامل را با اين خودروها در دل كوير به گشت و بازديد زاز جاذبه هاي افسونگر آن بپردازيد.

بي شك سفر به اين شيوه برايتان خيلي لذت بخش تر از سفرهاي مرسوم با اتوبوس است.

مسير حركتي براي رسيدن به اين كوير از تهران در جاده قم كاشان و سپس جاده آران و بيدگل است. براي سفر به مرنجاب نياز به مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي آران و بيدگل و پليس راه كاشان دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تور كوير مصر
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۶:۱۲ ] [ آژانس مهرانديشان ]

روستاي بياضه

روستاي بياضه از توابع بخش خور و بيابانك در استان اصفهان است. اين روستا داراي بافت سنتي و معماري خاص مناطق كويري مي باشد از اين رو گردشگران زيادي به سبب بازديد از اين روستا راهي اين منطقه مي شوند.مزيت دوم اين روستا قرارگيري آن در منطقه كويري استان اصفهان و مجاورت با كوير مصر است از همين رو شتر سواري و رمل نوردي از جاذبه هاي گردشگري تور كويرگردي در روستاي بياضه است.وجود نخلستان هاي متعدد در اين روستا سومين جاذبه ي گردشگري آن به حساب مي آيد.

آژانس مهرانديشان با برگزاري تور كوير مصر در هتل ميزبان شما در منطقه زيباي روستاي بياضه است. هتل يه تا در اين روستا واقع شده است و از همين رو اگر قصد سفر به كوير را داريد اين مطلب شما را با روستاي بياضه كه به آن سفر ميكنيد آشنا خواهدكرد.

در اطراف اين روستا زمين به رنگ سفيد است كه به احتمال زياد در اثر وجود نمك در سطح زمين به اين شكل در آمده است شايد به همين دليل است كه اين روستا را بياضه (بياض=سفيد) ناميده اند.

ارگ بياضه

ارگ بياضه: از خصوصيات بارز اين روستا وجود ارگ , قلعه ، معماري سنتي زيبا و نخلستان هاست كه توجه گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي را به خود جلب كرده است. ارگ بياضه مربوط به دوران ساسانيان مي شود. از ويژگي هاي جالب آن اينست كه اين قلعه در دو طبقه بنا شده است يك طبقه روي زمين و يك طبقه ي آن زير زمين قرار دارد. سيستم تهويه اتاق هاي زيرين در طبقه پايين نشانگر معماري متبحرانه آن دوران بوده است.در مجموع اين ارگ داراي 700 اتاق بوده است اگرچه طبقه زيرين به مرور زمان نشست پيدا كرده و از بين رفته است. از اين ارگ در دوران حكومت اسماعيليه به عنوان قلعه حسن صباح و يارانش استفاده مي شده است.در سفر به كويرمصر اين جاذبه ي گردشگري را فراموش نكنيد!

شايد اينكه اين اثر تاريخي در سال 1380 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيد را بايد مديون اهالي اين روستا و تدبير جالبشان براي حفظ اين اثر دانست آن ها صد سال پيش هر يك از اتاق هاي اين قلعه را پشت قباله ي دختران روستاي بياضه انداخته اند تا به اين ترتيب به حفظ و نگهداري آن كمكي كرده باشند. كساني كه داراي اوضاع اقتصادي بهتري بودند اتاق هاي بالا و كساني كه در مرتبه ي پايين تري از لحاظ اقتصادي قرارداشتند اتاق هاي پايين را به دختران خود واگذار كردند.

مساجد تاريخي اين روستا اغلب در زمان حكومت صفويه بنا نهاده شده اند. اما قديمي ترين مسجد اين منطقه به نام مسجد بياضه حدود هزار سال قدمت دارد. اتصال دو رشته قنات شور و شيرين از شگفتي هاي حفر قنات در اين منطقه بوده است كه به دوران حكومت زنديه باز ميگردد.

معماري زيباي خانه هايي كه در نزديكي نخلستان هاي روستاي بياضه قرار گرفته اند گردشگران زيادي را همه ساله در فصل پاييز و زمستان براي بازديد به اين منطقه ميكشاند. خانه ها از خشت و گل ساخته شده اند. طاق و ايوان هاي تابستانه از ويژگي هاي معماري خانه هاي اين منطقه است.اگر در تور كوير مصر به اين منطقه نيز سري زديد پياده روي روي رمل هاي شني اين منطقه را از دست ندهيد.

اگر علاقه مند به تور كويرگردي هستيد تور كوير مصر را از دست ندهيد.آژانس مهرانديشان با افتخار در اين سفر همراه شماست. سفر به كوير روحتان را تازه ميكند خيالتان را پرواز مي دهدو با فكر آزاد پس از يك سفر جذاب به شهر خود باز خواهيد گشت و فقط خاطره ي زيباي كوير و شب هاي اسرارآميزش شما را هر سال به سمت خود مي كشاند.

خواه اين تور را در كوير مصر تجربه كنيد خواه در تور 1 روزه كوير مرنجاب بي شك هر دو حس و حالتان را خوب ميكند.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۲:۴۳ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تور كوير مصر

كوير از زيباترين جاذبه هاي گردشگري است كه سكوت و آسمان پاك و پر ستاره اش آن را به متفاوت ترين منطقه گردشگري در ايران تبديل كرده است. از آنجا كه آب و هواي اقليم كويري گرم و خشك است در فصل تابستان و بهار سفر به آن با دشواري هاي بسياري همراه است و عموما گردشگران اين فصول را براي سفر به كوير انتخاب نميكنند، اما در فصل پاييز و زمستان با شروع سرما اين منطقه روزها داراي آب و هواي معتدل و در شب كمي رو به سردي مي رود از همين رو عقيده ي همگان بر آن است كه پاييز و زمستان فصل سفر به كوير است.

از بين تمام كويرهاي ايران پيشنهاد ميكنيم كوير مصر را از دست ندهيد... نام آن براي اولين بار كمي عجيب به نظرتان مي رسد و به نظر مي رسد در كشور مصر واقع شده باشد! اما بر خلاف نامش كوير مصر بخشي از كوير مركزي ايران است.عليت نامگذاري اين روستا به اين نام از اين قرار است كه شخصي به نام يوسف كه از اهالي اين روستا بوده است براي رسيدن به آب و آباداني اين روستا تلاش هاي زيادي كرد و موفق به حفر يك چاه و قنات در اين منطقه شد كه به همين دليل اين روستا را چاه دراز ناميدند و چون خود يوسف به اين نام علاقه نداشت به مرور زمان آن را مصر نام نهادند كه تمثيلي دارد به داستان حضرت يوسف كه باعث آباداني مصر شد.اكنون حدود صد سال از تاسيس روستاي مصر گذشته است و اين روستا از زيباترين مناطق كويري ايران است كه هر ساله گردشگران زيادي را به سمت خود مي كشاند و به جرات مي توان گفت كوير مصر اولين كوير گردشگر پذير ايران است و تعداد گردشگران و توريست هاي ورودي به آن بيش از ساير كويرهاي ايران است.

جاذبه هاي ديدني كوير مصر:

تور كوير مصر

درياچه نمك

اين درياچه كه در منطقه خور واقع شده است بزرگترين درياچه نمك فصلي ايران است.قطر ارتفاع نمك در اين درياچه نسبت به درياچه هاي مشابه بسيار كم و در حدود  تا  سانتي متر و نازك است علت آن نيز حركت سفره هاي آب شور زيرزميني است كه مانع شكل گيري نمك مي شود. تماشاي غروب در اين منطقه وسيع با زمين هاي بريده بريده كه تداعي كننده ي يون نمك است از علاقه مندي هاي گردشگران تور كوير مصر است.

تور كوير مصر

آبشار و دهكده نمكي

آبشار نمكي (پتاس) تنها نمونه در جهان است كه در روستاي خور و بيابانك و در نزديكي درياچه نمك در دهكده نمكي واقع شده است. همچنين دهكده نمكي از جاذبه هاي مورد بازديد در تور كوير مصر است كه در اينجا كمتر راجع به آن سخن ميگوييم تا علاقه مندان به تور كويرگردي با سفر به اين منطقه لذت بيشتري را تجربه كنند.

تور كوير مصر

رمل ها و تپه ماسه هاي شني

اين تپه ها در سراسر كوير به چشم ميخورند اما تپه ماسه هاي روستاي مصر براي گردشگران خاطره ساز است. غلت زدن روي اين رمل هاي شني و لمس شن هاي نيمه گرم كوير در زمستان به شدت لذت بخش است.

همچنين امكان سافاري كوير و موتور سواري اي تي وي و شتر سواري نيز در اين منطقه فراهم است.

تور كوير مصر

نخلستان سوخته و چشمه دكتر فيش

نخلستان سوخته را درختان نخل خشك و فاقد بار پوشانده است. در انتهاي اين نخلستان عجيب به چشمه اي ميرسيد كه ماهي هاي آن براي پاكسازي پوست از باكتري و قارچ بسيار مفيد هستند. گردشگران با رسيدن به اين چشمه پاهاي خود را در آن فرو ميبرند و علاوه بر آنكه خنكي اين آب زلال در جانشان نفوذ ميكند ماهي ها گرد آنان ميچرخند و چوست را از ميكروب پاكسازي ميكنند به همين دليل آن را چشمه ي دكتر فيش مي نامند.

 

براي سفر به كوير مصر حتما از راهنمايان محلي كمك بگيريد تا در اين مسير سردرگم نشويد. درصورت امكان مي توانيد از تورهاي كوير مصر كه تحت نظر آژانس هاي مسافرتي برگزار مي شود استفاده نماييد تا مجموعه خدمات ترانسفر ، اقامت ، وعده هاي غذايي و گشت هاي شما توسط ليدر محلي و با كيفيت بالاتر اراثه شود.

آژانس مهرانديشان در فصل پاييز و زمستان تا فروردين ماه هر سال تورهاي كويرگردي را اجرا مي نمايدو قيمت تور كوير مصر نسبت به آژانس هاي ديگر بسيار مناسب در نظر گرفته شده است. همچنين تور كوير مصر در هتل نيز براي كساني كه حساسيت شخصي روي كيفيت اقامتگاه دارند در تاريخ هاي محدود اجرا ميگردد.

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۰:۲۸ ] [ آژانس مهرانديشان ]

تور نمك آبرود

شمال ايران هميشه براي گردشگران اولين گزينه ي سفر است. همين موضوع باعث شده تور نمك آبرود از پرتقاضاترين تورهاي گردشگري به حساب آيد.براي سفر به نمك آبرود بهترين فصل بهار است ولي روي هم رفته تور نمك آبرود فصلي نيست و در هر دوره از سال قابل سفر است، ولي به علت آب و هواي شمال كه اكثرا باراني ست حتما قبل از تور گردشگري شمال براي اطلاع از آب و هواي نمك آبرود به سايت wheather.com مراجعه و بررسي نماييد.

شهرك نمك آبرود با امكانات ويژه گردشگري براي بازديد گردشگران عزيز احداث شده است. 2 خط تله كابين ان شما را بر فراز جنگل نمك آبرود مي برد و مي توانيد چشم انداز زيبايي از شمال را زير پايتان تماشا كنيد.سورتمه ي آن از ميان جنگل سرسبز ميگذرد و روحتان را پرواز ميدهد.

براي رسيدن به اين طبيعت زيبا از جاده چالوس حركت ميكنيد. در راه سفر به نمك آبرود مي توانيد از مرداب هسل بازديد كنيد كه در چالوس قراردارد.مردابي زيبا كه در هر فصلي از سال رنگ جديد و زيبايي به خود ميگيرد. براي رسيدن به اين مرداب بايد از جنگل مشعل عبور كنيدو در هواي خنك جنگل اكسيژن تنفس كنيد.

آژانس مهرانديشان قريب به  13 سال متواليست كه در صنعت گردشگري به فعاليت ميپردازد و هر سال تورهاي شمال را به صورت تخصصي برگزار مي نمايد. ما هر سال تلاش ميكنيم تا با افزودن گشت هاي جديد به تور شمال آن را براي گردشگر جذاب تر از قبل كنيم به طوري كه حتي اگر هر ماه در تور نمك آبرود 2 روزه شركت كنيد هر بار گشت جديدي در انتظارتان خواهد بود.

جنگل عباس آباد يكي از جاذبه هاي گردشگري مازندران است. سفره خانه هاي سنتي ، طعم چاي ذغالي ، اكسيژن تاره از درختان همه و همه جنگل عباس آباد را براي گذراندن يك روز عالي مهيا مي سازد.

گشت ديگري كه در تور دو روزه نمك آبرود انجام مي شود، ساحل درياست. در ساحل درياي خزر قدم بزنيد ، خاطراتتان را مرور كنيد ، به صداي موسيقي دريا گوش بسپاريد و آرامش بگيريد.به نظر مي رسد هيچ جاي دنيا از دريا آرامش بخش تر نيست.

تجربه نشان داده بيشتر گردشگران علاقه مندند به جاي استفاده ار تور يك روزه نمك آبرود تمايل به رزرو تور چند روزه شمال دارند. چرا كه گشت ها به فشردگي تور 1 روزه نيست و زمان بيشتري براي گردش و استراحت دارند. آژانس مهرانديشان براي آسودگي گردشگران تور نمك آبرود ، بهترين هتل ها و بهترين خدمات را تدارك ميبيند. بيشتر اقامت تور شمال در هتل كوشال نوشهر و هتل مارال كلاردشت است و تا كنون پاسخگوي خوبي براي نيازهاي گردشگر بوده است. كيفيت غذا در شهرهاي شمالي به نسبت ساير شهرهاي توريستي ايران مطلوب است اما پيشنهاد ميكنيم از مصرف غذاهايي چون چلوكباب كوبيده خودداري كنيد علي الخصوص در فصل بهار ممكن است با مزاج شما سازگاري نداشته باشد.

چنانچه شما فرصت كافي براي شركت در تور سه روزه نمك آبرود را نداريد مي توانيد در تور 1روزه نمك آبرود كه هر هفته جمعه ها و ايام تعطيل برگزار مي شود شركت كنيد. گشت ها در اين تور به صورت كامل ولي كمي فشرده تز از تور 2 روزه نمك آبرود انجام مي شود.

براي رزرو تور نمك آبرود و اطلاع از قيمت ها به صفحه ي اصلي سايت مراجعه نماييد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۴:۳۷ ] [ آژانس مهرانديشان ]


استان لرستان از استان هاي غربي ايران است كه مركز آن شهر خرم آباد است.اين استان به دليل پر آب بودن و داشتن چشمه ها و آبشار هاي زياد و همچنين آب و هواي خوب براي گردشگران بسيار محبوب است.

جاذبه هاي لرستان :قلعه فلك الافلاك:


اين قلعه در مركز شهر خرم آباد واقع شده است. قدمت ساخت آن به زمان ساسانيان مي رسد و به دژ شاپور ساخت معروف بوده است اما احتمالا نام فلك الافلاك در دوران قاجار به ان اطلاق شده است. اين قلعه علاوه بر زيبايي علي الخصوص در شب روايتگر تاريخ كهن ماست. در اين قلعه موزه ي مردم شناسي لرستان نيز هست كه يادگار رنج ها و سختكوشي هاي مردمان لر اين سرزمين است. در تور لرستان مي توانيد از اين قلعه ديدن نماييد.


گرداب سنگي:
اين گرداب در غرب لرستان وجود دارد. از سنگ هاي 1*1 متر در نزديك چشمه اي ساخته شده تا آب چشمه در آن جمع شود سپس بقيه شهر با كانال انتقال ميدادند.
عمق اين كانال 18 متر است و هميشه پر آب است.بقاياي يك آسياب آبي در فاصله 12 كيلومتري اين گرداب واقع شده است كه منبع ان همين گرداب بوده است.
براي ديدن اين گرداب بايد به غرب خرم آباد و در حوالي ميدان تختي برويد.

آبشار بيشه:

اين آبشار در ميان جنگل هاي بلوط و رشته كوه هاي زاگرس قرار گرفته است.بلنداي اين آبشار 48 متر است كه پس از فرود 10 متر مسير را طي ميكند تا به رودخانه سزار برسد.براي رسيدن به اين آبشار از دل طبيعت بي همتاي لرستان عبور ميكنيد كه لذت اين جاذبه را برايتان بيشتر مي كند. در سفر به لرستان حتما از آّبشار بيشه ديدن نماييد.

آبشار گيريت:

اين آبشار در شمال شرقي خرم آباد قرار دارد. از آنجا كه منشا اين آبشار از هفت چشمه سرچشمه سرچشمه ميگيرد آن را آبشار هفت چشمه نيز مي نامند. همچنين مردم روستاي هفت چشمه آب مورد نياز خود را از همين آبشار ميگيرند. اين آبشار در فضايي آكنده از درختان بلوط و زالزالك قرار گرفته است كه روحتان را تازه ميكند.


بام لرستان:

اگر جاذبه هاي طبيعي و زيباي لرستان برايتان فرصتي باقي گذاشت شب سري هم به بام لرستان بزنيد. اينجاشهر به تمامه زير پاهايتان است.بام لرستان در شرق خرم آباد قرار دارد.

پل شاپوري:
لرستان را پايتخت پل هاي ايران نيز ميگويند چون در ان بيش از 100 پل تاريخي بنا شده است. اما اهميت پل شاپوري در آنست كه اين پل تنها پل سنگي دنياست و اگرچه امروز ترك برداشته است اما در گذشته محل اتصال لرستان به خوزستان بوده است.

 

تور لرستان

درياچه كيو:
اين درياچه مصنوعي در مركز شهر خرم آباد قراردارد و نكته ي جال توجه انست كه چشمه هاي اطراف اين درياچه را پر آب ميكنند. كيو در زبان لري به معني كبود است و شايد زلالي آب اين درياچه و عمق آن سبب اين نامگذاري بوده است.در تور لرستان از اين نگين كبود ديدن مي نماييد.

لرستان براي تعطيلات سفر بسيار مناسبي مي تواند باشد علي الخصوص در فصل بهار و تابستان از هرجاي اين شهر گذر كنيد سرسبزي آن چشمهايتان را ميربايد و صداي دلنشين آبشارها گوشنواز است.
آژانس مهرانديشان هر سال در فصل بهار و تابستان تور لرستان را به اجرا ميگذارد كه بسيار مورد استقبال گردشگران قرار ميگيرد.شما نيز براي بازديد از جاذبه هاي لرستان بهتر است در تور لرستان شركت كنيد تا با برنامه ريزي در زمان كم از تمامي ديدني هاي ان ديدن كرده و سفري خاطره انگيز در خاطران ثبت شود.اگر براي سفر به لرستان آماده ايد با ما همراه شويد...

 

تورهاي گردشگري مشابه تور لرستان از آژانس مهرانديشان:
تور سرعين شهر چشمه هاي آبرگم
تور نمك آبرود سرزمين سبز
تور ماسال بهشت گمشده گيلان
تور جنگل ابر سوار بر ابرها
تور رفتينگ قايقراني بر موجهاي سفيد
تور كاشان دو روزه قدم زدن در كوچه باغ تاريخ ايران


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۳:۲۶ ] [ آژانس مهرانديشان ]

جاذبه هاي ديدني سرعين

سفر به استان اردبيل و سرعين هميشه خوشايند است و بي شك به يكي از خاطره انگيز ترين سفرهاتان تبديل مي شود. سرعين با قرار گرفتن در دامنه كوه هاي سبلان علاوه بر آب و هواي خوش و سرسبزي فوق العاده چشمه هاي آب گرمي را شامل مي شود كه مرهم بسيازي از درد هاست. چشمه هاي آب معدني به دليل خاصيت درماني در سراسر دنيا بسيار مورد توجه است كه ايران عزيزمان بحمدلله در اين زمينه بسيار غني ست. به همين سبب سرعين هر ساله ميزبان توريست هاي خارجي و گردشگران داخلي بسياري ست كه براي بهره بردن از زيبايي هاي سرعين راهي اين منطقه مي شوند.در مسير سفر به سرعين از گردنه حيران و آستارا عبور ميكنيد كه در ادامه به جاذبه هاي آنها نيز ميپردازيم.

آبگرم هاي سرعين:

سرعين به معناي سرچشمه است. آبگرم هايي كه از كوه سبلان سرچشمه ميگيرد بسيار متعددند اما چهار مركز آبدرماني مهم سرعين را در ادامه به شما معرفي خواهيم كرد:

آب گرم قره سو : در غربي ترين بخش سرعين واقع شده است. آب آن بدون رنگ و بو و طعم آن كمي گس است. املاح موجود در آن شامل بي كربنات ، سولفات، پتاسيم و منيزيم، سديم وكلرر است كه بيشتر استفاده آن براي دردهاي رماتيسمي و آرامش اعصاب است از همين رو نام ديگر آن اعصاب سويي است.
آدرس آبگرم قره سو:سرعين - چهارراه قره سويي-جنب آبگرم ساري سو

آب گرم گاوميش گلي: پر آب ترين و پر وسعت ترين آبگرم سرعين همين گاميش گلي هست. علت نامگذاري آن اينست كه در زمان هاي دورتر كه هنوز به مركز آبدرماني تبديل نشده بود گاوميش هاي سرعين پس از آنكه دماي آب پايين مي آمده است در اين چشمه ميخوابيدند و مردم محلي اينجا را گاوميش گلي مي ناميدند.آب آن هميشه جوشان است، ترش مزه و كمي بوي گوگرد ميدهد و براي درمان بيماري هاي عمومي ، بيماري هاي زنان، بيماري هاي قلبي ، تقويت قواي دفاعي بدن،و بيماري هاي سيستم عصبي مناسب است.
آدرس آب گرم گاميش گلي:سرعين - مركز شهر

آبگرم گوز سويي: همانطور كه از اسم آن پيداست براي درمان بيماري هاي چشمي مفيد است. اين چشمه از آبدهي پاييني برخوردار است و از دو نقطه در كف آن مقداري هوا و گاز كربنيك خارج مي شود.

آدرس آبگرم گوز سويي: سرعين - جنب قهوه خانه ممتاز

آبگرم بش باجيلار: بعد از گاميش گلي دومين مركز آبدرماني از نظر وسعت و قدمت است.آب اين مركز از پنج چشمه ميجوشد بدين سبب به آن بش باجيلار ميگويند.آب آن براي درمان بيماري هاي عمومي و مفصلي و عصبي به كار ميرود.
آدرس آب گرم بش باجيلار: سرعين - بلوار شريعتي

تور سرعين

آستارا

آستارا از شهرهاي خوش آب و هواي مرزي ايران در استان گيلان است. اين شهر مرزگيلان  و جمهوري آذربايجان مي باشد. به دليل وجود باتلاق ها و مرداب هاي زياد در اين منطقه در گذشته بازرگانان از اين منطقه به آهستگي عبور ميكردند كه سبب شده بود آستارا را آهسته رو يا آسته رو بنامند.پيشنهاد ميكنيم در سفر به سرعين هنگام عبور از آستارا حتما از بازارچه مرزي آن ديدن كنيد.
براي اطلاع از جاذبه هاي آستارا مي توانيد به مطلب اختصاصي جاذبه هاي آستارا رجوع كنيد.

گردنه حيران كجاست؟

گردنه ي حيران در استان گيلان ،شهر آستارا، روستاي حيران قرار گرفته است. اين منطقه كه در ميان راه سرعين قرار گرفته است از يك سو امتداد رشته كوه هاي سبلان است و از سوي ديگر به رود ارس ختم مي شود و به همين دليل و بارش هاي ساليانه سرسبزي فوق العاده اي دارد.ابرها در برخورد با كوه راكد مي شوند و همين موضوع دليل ايجاد مه دائمي در اين منطقه است كه زيبايي آن را صدچندان كرده است بي دليل نيست كه نام اين منطقه را حيران گذاشته اند چون در اولين نگاه زيبايي خيره كننده ي آن چشم هر بيننده اي را حيران مي كند.

دره ها و كوه هاي پوشيده از گل و مرتع ها ي سرسبز آن سفر سرعين را برايتان خاطره انگيز ميكند.

تور سرعين از آژانس مهرانديشان

براي كساني كه از گرماي تابستان فراري اند سرعين مقصد مناسبي براي گردشگري ست . تورهاي گردشگري سرعين در اين فصل به اوج ميرسد. پس فرصت را از دست ندهيد...
آژانس مهرانديشان با در نظر گرفتن بهترين امكانات رفاهي سعي دارد تور سرعين را با بهترين كيفيت به شما ايران دوستان ارائه نمايد.

منتظر ديدارتان در تور سرعين اردبيل آستارا هستيم.

 

تورهاي گردشگري مشابه تور سرعين اردبيل آستارا از آژانس مهرانديشان:
تور لرستان سرزمين آبشارها
تور نمك آبرود سرزمين سبز
تور ماسال بهشت گمشده گيلان
تور جنگل ابر سوار بر ابرها
تور رفتينگ قايقراني بر موجهاي سفيد
تور كاشان دو روزه قدم زدن در كوچه باغ تاريخ ايران

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۳:۱۰ ] [ آژانس مهرانديشان ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب